листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie


POVIK ZA SOBRANIE.pdf

Објавено на: 17.03.2020 08:38:09
Документ БР.: DOC_10109-21/2020
Урнек: Јавен повик за собрание