листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki


PREDLOG ODLUKI ZA SOBRANIE.pdf

Објавено на: 17.03.2020 08:38:14
Документ БР.: DOC_13285-31/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери