листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за работата на друштвото во периодот од 01.01.-31.12.2019 година


Book1.pdf

Објавено на: 24.03.2020 14:10:44
Документ БР.: DOC_10191-210/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации