листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение


„Алкалоид“ донира 200.000 евра и ги намалува цените на 158 производи.pdf

Објавено на: 24.03.2020 15:00:44
Документ БР.: DOC_10191-213/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации