листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Акционерското собрание на седницата одржана на 07.04.2020 ги донесе и следниве одлуки


1.pdf
2.pdf
3.pdf
4.pdf
5.pdf
6.pdf
9.pdf
10.pdf
11.pdf
12.pdf

Објавено на: 07.04.2020 14:11:29
Документ БР.: DOC_12283-11/2020
Урнек: Други одлуки од собрание