листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.


Берза 31.12.2019 - консолидација.xls

Објавено на: 13.04.2020 08:33:05
Документ БР.: DOC_26445-126/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.