листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на 29.05.2020 год.


Povik_sobranie_29_05_ 2020.doc

Објавено на: 14.04.2020 13:10:18
Документ БР.: DOC_10109-33/2020
Урнек: Јавен повик за собрание