листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на 29.05.2020 год.


Predlog_Odluki_Godisno_Sobranie_29.05.2020.doc

Објавено на: 14.04.2020 13:10:18
Документ БР.: DOC_13285-46/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери