листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2020


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2020.xlsx

Објавено на: 30.04.2020 13:30:25
Документ БР.: DOC_12294-9/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.