листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019 год.


Moda2019Finansiski_izvestai.pdf

Објавено на: 30.04.2020 15:45:27
Документ БР.: DOC_12304-14/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи