листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01. - 31.03.2020


Биланс на успех 31.03.2020.xlsx

Објавено на: 04.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12294-18/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.