листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финасиските резултати за период 01.01. - 31.03.2020


Образл. за оств. резултати 31.03.2020.pdf

Објавено на: 04.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_10191-285/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации