листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварени резултати и проценка на влијанието на COVID-19


Образложение-резултати-31032020.doc

Објавено на: 12.05.2020 08:23:17
Документ БР.: DOC_10191-310/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации