листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.3.2020 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.3.2020 година.xls

Објавено на: 13.05.2020 08:50:17
Документ БР.: DOC_12294-44/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.