листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2020 год


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.03.2020.xls

Објавено на: 13.05.2020 09:48:25
Документ БР.: DOC_12294-47/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.