листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансискиот резултат за период 01.01-31.03.2020 година


Образложение за резултат прв квартал 2020.pdf

Објавено на: 13.05.2020 09:48:28
Документ БР.: DOC_10191-323/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации