листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

izve[taj za raboteweto na Ads Grozd


Извештај за работењето на АД Грозд 2020 година..pdf
Извештај за работењето на АД Грозд 2020 година..pdf

Објавено на: 13.05.2020 14:10:48
Документ БР.: DOC_10191-326/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации