листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran bilans na uspeh 01.03.2020 do 31032020 za AD Strumicko Pole


3 известувања- АД Струмичко Поле 2020.xls

Објавено на: 13.05.2020 14:10:35
Документ БР.: DOC_12294-49/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.