листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2020 година.


BU_ADING_01.01.-31.03.2020.xls

Објавено на: 14.05.2020 14:15:17
Документ БР.: DOC_12294-67/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.