листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

VI DOSTAVUVAM BIANS NA USPEH OD 1-3 MES.1920


KONF.1-3 2020.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:10:23
Документ БР.: DOC_12294-82/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.