листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

VI DOSTAVUVAME NEREVIDIRAN FIN.IZVESTAj - BILANS NA USPEH 1-3MES 2020 GOD.


trgovija 1-3 2020.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:10:24
Документ БР.: DOC_12294-84/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.