листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон  билансот на успех за периодот 01.01.-31.03.2020 


Објаснување кон финансиските извештаи 31.03.2020.docx

Објавено на: 15.05.2020 14:15:24
Документ БР.: DOC_10191-375/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации