листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Ад Грозд Струмица


Повик Грозд.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:10:49
Документ БР.: DOC_10109-66/2020
Урнек: Јавен повик за собрание