листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание на акционери 2020г.


Materijali za Sobranie-2019.doc

Објавено на: 26.05.2020 14:06:40
Документ БР.: DOC_13285-100/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери