листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран консолидиран Билан на успех 01.01. - 31.03.2020


3 -2020 Консолидиран-месесечни известувања- трговски друштва.xls

Објавено на: 27.05.2020 14:00:55
Документ БР.: DOC_12294-115/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.