листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог- одлуки на собрание


2. Предлог одлука за разрешување на членовите на Одборот на директори на....pdf
3. Предлог одлука за именување на членовите на Одборот на директори на д....pdf

Објавено на: 29.05.2020 09:51:54
Документ БР.: DOC_13285-107/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери