листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ODLUKI OD SOBRANIE 29.05.2020 GOD


Odluki_Godisno_Sobranie_29.05.2020.doc

Објавено на: 01.06.2020 09:56:25
Документ БР.: DOC_12283-38/2020
Урнек: Други одлуки од собрание