листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за распределба на добивка


Odluka-za-dobivka-2020.doc

Објавено на: 17.06.2020 14:46:53
Документ БР.: DOC_13285-134/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери