листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предложени кандидати за членови на одбор на директори


Предложени Кандидати.pdf

Објавено на: 18.06.2020 14:14:24
Документ БР.: DOC_13285-135/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери