листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2019


Oдлука за распределба на добивка 2019.pdf

Објавено на: 24.06.2020 08:28:48
Документ БР.: DOC_12287-26/2020
Урнек: Распределба на добивка