листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за откуп на сопствени акции со откуп


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп 2020.pdf

Објавено на: 26.06.2020 14:15:19
Документ БР.: DOC_12291-16/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции