листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за овластен ревизор за 2020


Одлука за за избор на овластен ревизор за 2020 год..pdf

Објавено на: 26.06.2020 14:15:19
Документ БР.: DOC_12283-75/2020
Урнек: Други одлуки од собрание