листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на УО


Одлука за одобрување на работењето на Управниот Одбор.pdf

Објавено на: 26.06.2020 14:15:19
Документ БР.: DOC_12283-76/2020
Урнек: Други одлуки од собрание