листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери 26.06.2020година


Одлуки собрание на акционери 26.06.20.pdf

Објавено на: 29.06.2020 14:05:32
Документ БР.: DOC_12283-79/2020
Урнек: Други одлуки од собрание