листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за оттуѓување на сопствени акции 26.06.2020 година

Објавено на: 29.06.2020 14:05:32
Документ БР.: DOC_12291-18/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции