листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание на акционери


1 raspredelba na akumulirana dobivka.pdf
2 dividenda i dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 30.06.2020 08:41:41
Документ БР.: DOC_13285-142/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери