листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание на Друштвото за трговија,услуги и консалтинг Герас Цунев Трговија АД


Odluki Geras Trgovija 2019.pdf

Објавено на: 30.06.2020 14:10:37
Документ БР.: DOC_12283-88/2020
Урнек: Други одлуки од собрание