листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Mislenje i Poedinecni FI G.C.KONFEKCIJA 2019 (3).docx

Објавено на: 30.06.2020 14:10:37
Документ БР.: DOC_12304-70/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи