листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки на Собрание на акционери


Одлука за разрешување на членовите на Одборот на директори на друштвото.pdf
Одлука за именување на членовите на Одборот на директори на друштвото.pdf

Објавено на: 30.06.2020 14:10:37
Документ БР.: DOC_12283-90/2020
Урнек: Други одлуки од собрание