листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери 2019


5. Одлуки за 2019.pdf

Објавено на: 27.07.2020 14:10:29
Документ БР.: DOC_12283-116/2020
Урнек: Други одлуки од собрание