листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Шестомесечно известување 30.06.2020


6-то Месечно известување-2020_мода.xls

Објавено на: 27.07.2020 14:49:24
Документ БР.: DOC_26441-4/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.