листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                              Согласно Глава 6 од Правилникот за котација објавуваме образложение на работењето на нашата компанбија 

                                                              за периодот од 01.01 - 30.06


Образложение-01.01-30.06 (2)-converted-converted.pdf

Објавено на: 28.07.2020 14:10:46
Документ БР.: DOC_10191-475/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации