листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза од Витаминка АД - Прилеп


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-30.06.2020.docx

Објавено на: 04.08.2020 15:00:02
Документ БР.: DOC_10191-487/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации