листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултати 01.01.-30.06.2020


obrazlozenie6.20.pdf

Објавено на: 04.08.2020 14:14:59
Документ БР.: DOC_10191-486/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации