листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани полугодишни финансиски извештаи за 2020 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Obrazlozenie kon polugodisnite finansiski izvestai za 2020 T.pdf

Објавено на: 05.08.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_10191-490/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации