листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за периодот од 01.01.до 30.06.2020 година


Образложение за остварени резултати за периодот Јануари- Јуни 2020 год. .docx

Објавено на: 05.08.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_10191-491/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации