листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост согласно член 38 од Правилата за котација


izvestuvanje za promena na sopstvenost.pdf

Објавено на: 05.08.2020 14:05:35
Документ БР.: DOC_10191-489/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации