листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансикси извештаи 01.01-30.06.2020


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2020.docx

Објавено на: 05.08.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_10191-492/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации