листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Вабтек МЗТ АД, Скопје - Образложение кон остварени резултати за период 01.01. - 30.06.2020


Образложение кон остварени резултати 01.01-30.06.2020.pdf

Објавено на: 06.08.2020 14:15:03
Документ БР.: DOC_10191-495/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации