листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за период 01-06.2020 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01-06.2020.pdf

Објавено на: 06.08.2020 14:14:55
Документ БР.: DOC_10191-494/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации